Про нас

Компания Eralux заснована в 2010 році. Ми підходимо до своєї справи з душею і любов'ю. Починаючи з підходу до клієнтів, а також якості матеріалу, який ми використовуємо в роботі. І закінчуючи відбором людей, яких наймаємо на роботу.

Ми робимо натяжні стелі у Львові та області, використовуючи тільки алюмінієвий профіль і якісні натяжні полотна, зроблені за кращими європейськими технологіями. Тому з упевненістю даємо гарантію до 10 років.

У нас ви знайдете різноманітність фактур і кольорів: глянцеві полотна, матові, сатинові, тканинні натяжні стелі, зоряне небо і натяжні стелі з фотодруком. Ми робимо, як прості однорівневі, так і багаторівневі стелі складних форм. одним словом, з натяжними стелями і нашою командою - немає ніяких обмежень для вашої фантазії!

Телефонуйте або пишіть - ми допоможемо створити ваш унікальний інтер'єр.
Безкоштовний замір
Наш майстер приїде до вас, проведе всі виміри, проконсультує і ми сформуємо остаточну вартість за натяжну стелю. Виїзд на заміри - безкоштовний.
Наші клиенти люблять нас
Іванна Гонта
Величезна подяка компанії Eralux за оперативну, якісну роботу. Монтажники справжны профі. Працювали швидко, злагоджено. Робили кухню і кімнату. Технолог запропонував приголомшливу люстру (якої і я і дитина залишилися задоволені) з підсвічуванням і нічником. Профіль алюмінієвий;), полотно дійсно без запаху. Ціна якість. Загалом Дякую величезне за таку красу. Однозначно рекомендую !!!!!
Сергій Степанюк
Величезне спасибі компанії за виконану роботу. З даною компанією почав співробітництво на початку 2019 року і поступово з їх допомогою робив натяжні стелі по всій квартирі. Дуже професійний і дружній підхід. Все робилося в терміни і дуже якісно. Якість дуже добра. Раджу !!!
Аліна Бочко
Уклали угоду з Eralux минулого тижня, на виміри приїжджав Михайло - окреме йому спасибі! Днями стелю встановили. Хлопці приїхали в призначений час, зробили все дуже швидко, акуратно і якісно! Велике дякую їм за виконану роботу :) Якщо потрібен натяжна стеля, то тільки вони!)
ЗАМОВИТИ СТЕЛЮ